نتایج جستجو برای عبارت :

چادر پرچم اسلام امانت حضرت زهراء

اگر برای دختر پیامبر ارزشی بیش از دیگران قائل هستیم، اگر فاطمه زهرا سلام الله علیها را در کلام، الگوی خود قراردادیم، حجاب دختر پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را در عمل خود، الگو و لباس رسمی خود در برابر نامحرم و اجتماع قرار دهیم. 
چادر حضرت زهرا زیر لگدها و مشتهای خبیثان ددمنش عهدشکن غاصب حقّ امام معصوم از سرش نیافتاد. حتی پشت در سوخته خانه اش هم پرچم اطاعت از خدا از سرش نیافتاد.خواهرم، چادر تو هم امانت همین زهرای مرضیه هست
ازبس بعضی خانواده های به ظاهر مذهبی بدونه هیچ استقلالی چادر را سر دختراشون میکنند و اونا را ملزم به سرکردن چادر میکنند شان چادر ازبین رفته برای بعضی دخترا       درصورتی که هر دختری لیاقت سر کردن چادر نداره ونباید سرکنه چادر مخصوص کسی هست ک بتونه خوب از چادر محافظت کنه ن دنبال این باشه ک چادر از اون حفاظت کنه 
خرید پرچم :
شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید پرچم با شماره تلفن : 35-02144283834 و 09122006981 در تماس باشید و به صورت رایگان درباره خرید پرچم,قیمت پرچم,پرچم تشریفاتی,قیمت پرچم رومیزی,پرچم ارزان ,پرچم باکیفیت و...
مشاوره دریافت نمایید .
برچسب ها : خرید پرچم ,قیمت پرچم ,پرچم ارزان ,قیمت پرچم رومیزی,تولید پرچم ,تولیدی پرچم ,بارنگ
چادر ترانزیتی برزنتی کانتینری و لمینت

مجموعه " اترس چادر"چادر ترانزیتیمناسب ترین قیمت چادر در تهران و کرج
 از تولید به مصرف دوخت و پانچچادر ترانزیتی 1رو و 2رو-چادر ایرانی
کره ای چینیچادر ترانزیتی – چادر ترانزیت- چادر برزنت –چادر برزنتی -چادر ایرانی-قیمت چادر-چادر چینی-چادر کره ای-چادر خاور-چادر غرفه نمایشگاهی-چادر مسافرتی-چادر کوهنوردی-چادر ارزانپوشش محصولات کشاورزی-چادر ضد اب - چادر لمینتمجموعه  اترس چادر از سال 1397 فعالیت خود را در زمین
خرید پرچم :
بارنگ تولید کننده و مرکز خرید انواع پرچم ها شامل خرید پرچم رومیزی.خرید پرچم تشریفاتی ، خرید پایه پرچم و چاپ و خرید پرچم تبلیغاتی و خرید پرچم مذهبی است و افتخار دارد تا کلیه پرچم های سازمانی، شرکتی و ملی را بدون هیچ محدودیتی با ابعاد گوناگون تولید نماید.خرید پرچم های رومیزی از جنس ساتن آمریکایی با پایه سنگ و اندازه 30*20 تولید می شود.جنس خرید پرچم تشریفات :مخمل و تکه دوزی شه و اندازه :150*90جنس خرید پرچم اهتزاز : از ساتن و اندازه: 150*90برای
امام حسن عسگری صلوات اللّه و سلامه علیه حکایت می فرماید : روزی زنی نزد حضرت فاطمه زهراء علیها السلام وارد شد و گفت : مادری دارم ضعیف و ناتوان که برای انجام نماز ، مسئله ای برایش پیش آمده و مرا فرستاده است تا پاسخ آن را از شما دریافت نمایم . حضرت زهراء علیها السلام پس از گوش دادن به سخنان آن زن ، جوابش را داد و آن زن دو مرتبه سؤ ال خود را تکرار کرد و
ادامه مطلب
چادر کانتینری در کرج | چادر ترانزیتی در کرج

فروش انواع پارچه برزنت در کرج با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیتاستفاده از پارچه ترانزیت در کرج برای مصارف مختلفانواع چادر برزنتی در کرج با نازل ترین قیمت و دوام بسیار بالافروش کلی و جزئیارسال به سراسر نقاط ایرانکارشناس فروشاقای مهندس سعید خسرویپارچه برزنت در کرجپارچه ترانزیت در کرجچادر کانتینری در کرجچادر برزنتی در کرجچادر ماشین در کرجچادر ترانزیتی در کرجچادر کامیون در کرجپارچه ترانزیتچادر
رُوِیَ‏ أَنَّ عَلِیّاً اسْتَقْرَضَ مِنْ یَهُودِیٍّ شَعِیراً فَاسْتَرْهَنَهُ شَیْئاً فَدَفَعَ إِلَیْهِ مُلَاءَةَ فَاطِمَةَ رَهْناً وَ کَانَتْ مِنَ الصُّوفِ فَأَدْخَلَهَا الْیَهُودِیُّ إِلَى دَارٍ وَ وَضَعَهَا فِی‏ بَیْتٍ فَلَمَّا کَانَتِ اللَّیْلَةُ دَخَلَتْ زَوْجَتُهُ الْبَیْتَ الَّذِی فِیهِ الْمُلَاءَةُ بِشُغُلٍ فَرَأَتْ نُوراً سَاطِعاً فِی الْبَیْتِ أَضَاءَ بِهِ کُلُّهُ فَانْصَرَفَتْ إِلَى زَوْجِهَا فَأَخْبَرَتْهُ بِأ
چادر پوشش کالا
پوشش انواع سطوح و لوازم بسته به نیاز مشتری و در شرایط خاص
استفاده از پارچه پوشش خیلی کم هزینه تر از اجاره انبار و ساخت سوله در مدت زمان های کوتاه میباشد
مسقف کردن سازه های داربستی و اسکلت آهن به وسیله چادر پوشش کالا چادر لمینت
استفاده های مختلفی از چادر های پوششی می شود .
لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
09120634885
پرچم مذهبی
شرکت بارنگ تولید کننده انواع پرچم های مذهبی جهت عزاداری ها و اعیاد ائمه اطهار (ع) می باشد .
پرچم مذهبی ویژه مناسبت های گوناگون طراحی شده و در اشکال مختلف ارائه می گردد.
پرچم های مذهبی بصورت کتیبه های دیواری ، پرچم های منزل و پرچم جاچوب عرضه می شود .

برخی از مراسم هایی که برای آن ها پرچم طراحی شده
پرچم ویژه محرم ، پرچم اربعین ، پرچم شعبانیه ، پرچم رمضان ، پرچم شبهای
قدر ، پرچم دهه کرامت ، پرچم فاطمیه و سایر ایام عزاداری و اعیاد در طول
اسوه خوب بصیرت حضرت عبدالعظیم/همره ناب ولایت حضرت عبدالعظیم/اوزنسل مجتبی ویاوربراهل بیت/سیره اش باشد فتوت حضرت عبدالعظیم/حافظ اسلام وقرآن عالم درروزگار/رادمرد باشجاعت حضرت عبدالعظیم/عرضه کرده برامامش دین وایمان وهدف/شدفدایی امامت حضرت عبدالعظیم/ازقدومش کشورما شد مصفا وشریف/آن حریمش شدزیارت حضرت عبدالعظیم/کربلای کشورما بارگاه انورش/اوامید در شفاعت حضرت عبدالعظیم/زائرش صاحب زمان ورهبری وامتش/گشته است الگوی امت حضرت عبدالعظیم/
این پرچم عجیب به امپراطوری بنین نسبت داده شده که البته اشتباه است. این پرچم یکی از چهار پرچمی است که امروزه در موزه ملی دریانوردی در گرینویچ لندن نگهداری می‌شود و در مورد ریشه اصلی این پرچم اطلاعات دقیقی در دست نیست که آیا مربوط به بنین است و یا متحدان ایتسکیری اما این پرچم توسط دریاسالار کندی در سال ۱۸۹۷ از بنین آورده شده و بسیار شبیه به سه پرچم دیگر آفریقای غربی است که در موزه نگهداری می‌شوند و در اصل متعلق به مردم ایتسکیری بوده‌اند.برای

شیطان بر آن گردیده تا از تو بگیرد
با اسم روشن فکر ، فکر روشنت را
با تیغٍ تبلیغ آمده صَد پاره سازد
چادُر که نه ! بهتر بگویم جوشنت را
ترسانده حزبِ بادها اهتزازَش
این پرچمی که ذلّه کَرده دشمنت را
تو سرزمین حُجبی و این پرچم ناب
داده نمایش اقتدار میهنت را
این سر به زیری سر بلندت کرد و دشمن
طاقت ندارد نحوه جنگیدنت را
چادر عزیزت کرده و خوب است این که
با حُسنِ یوسف بافتی پیراهنت را ...

پ.ن :
یک : شاعر این شعر آقای محسن کاویانی است.
دو : به سکه دو روی حجاب
#حدیث_مهدوی 
امام کاظم(ع)
«اذا رکزت رایات قیس بمصر و رایات کندة بخراسان».

«از خدمت حضرت موسی بن جعفر علیه‌السلام در مورد فرج سوال شد، کوتاه بگویم، یا به تفصیل؟ سائل گفت: کوتاه بفرمائید. فرمود:«فرج هنگامی است که پرچم‌های قیس در مصر متمرکز شود و پرچم‌های کنده در خراسان».

بشارة الاسلام/ ص152
گمان کردیم همین که روسری نداشته باشیم دیگر حجاب نداریم اما فریبمان دادند، از چادر به‌سر کردن به چادر زدن رسیدیم. این بار نه سرمان بلکه فکر توی سرمان را داخل چادر، دست به سرمان کردند. آری ما عادت کرده‌ایم که سورمان، چهارشنبه‌هایمان، چهارشنبه‌های سفیدمان، آن همه تلاشمان برای برافراشتن نوروز و پرچم صلح، به همین راحتی یک تنه روز از نو و عزا شود. ارتجاع سرخ و سیاه، سفید را نیز به مداد رنگی‌هایمان اضافه کنیم. از چاهی به چاه دگر لِی‌‌لِی می‌ک
امشب پرچم‌های حرم _و از جمله پرچم بالای گنبد را_ عوض کردند تا حرم نور امام رئوف، مشکی‌پوش عزای حضرت سیدالشهدا شود. صحن انقلاب بودم بین انبوه جمعیتی که چشمشان را دوخته بودند به گنبد طلایی آقا. درست عین آدم‌هایی که در آن سکانس معروف «الرسالة» مصطفی عقاد، چشم به اذان گفتن بلال دوخته‌ بودند.
من معمولا خیلی احساساتی نمی‌شوم در چنین موقعیت‌هایی، ولی اعتراف می‌کنم صحنهٔ ویژه‌ای بود؛ وقتی جمعیت از ته دل فریاد می‌کشید «یا حسین!»، از هر طرف صدای
پرچم اهتزاز
پرچم اهتزاز - شرکت بارنگ تولید کننده انواع پرچم در ایران با سابقه درخشان در این زمینه آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد .
پرچم اهتزاز چیست ؟
منظور از این نوع پرچم پرچم های محیطی می باشد .
معمولا بصورت پرچم افقی یا پرچم عمودی به میله ها و چوب پرچم ها نصب می شود.
نمونه هایی از آن را در اتوبان ها مشاهده کرده اید .
انواع مختلف 
از انواع این  پرچم ها می توان به  پرچم های عمودی با چاپ سیلک، عمودی با چاپ دیجیتال، افقی با چاپ سیلک، افقی با
کراهت پوشیدن چادر مشکی در روایات سؤال: آن‌گونه که بعضی ادعا کرده‌اند آیا از روایات می‌توان کراهت حجاب تیره، مثل چادر مشکی را اثبات نمود؟ پاسخ: اولاً، چگونه ممکن است که رنگ جلباب و چادر قرآنی، همانند رنگ چادرهای رایج فعلی مشکی باشد (طبق ادله)، ولی بتوان در روایات معصومین (علیهم‌السلام) حدیث معتبری مخالف قرآن، […]
نوشته آیا پوشیدن چادر مشکی مکروه است؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
خداوند در شب معراج برای پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله وسلم در ابتدا ،۵۰ رکعت نماز را واجب کرد،حضرت مو سی بهپیامبر اسلام فرمود:امت تو آخرین امت وضعیف ترین امتهااست،واز خدا بخواه که خدا تخفیف بدهد،وخدا تخفیف داد،ونماز های واجب ،۱۷ رکعت شد،
این پرچم احتمالاً جنجال‌ برانگیزترین پرچم در تاریخ بوده است و حتی در برخی از کشورها هم ممنوع است. شخص هیتلر این پرچم را طراحی کرده و باور داشته که باید از همان رنگ‌های امپراطوری آلمان استفاده کند زیرا این‌ها رنگ‌های بسیار قابل احترامی هستند و نشانه بیعت با گذشته باشکوهی است که افتخار زیادی را نصیب ملت آلمان کرده است. مهم‌ترین موضوع این بود که پرچم جدید باید در اندازه‌های بزرگ اجرا شود چون درصدها موضوع مشابه که قبلاً اتفاق افتاده، یک عل
سلام.
این پست رو ایجاد کردم که در رابطه با چادر با دوستانی که علاقه دارن به این موضوع صحبت کنیم.
چرا چادر؟چه فرقی بین خانم چادری و بی حجاب هست و هر سوالی که به ذهنتون می رسه.
از خانم های چادری دعوت می کنم که به جمع ما اضافه بشن.

این پرچم یک پرچم سه رنگ است که نشانگر سیاره مریخ است. با وجودی که این پرچم رسماً در جایی به ثبت نرسیده اما توسط جامعه مریخ و جامعه سیاره‌ای استفاده می‌شود. طرح این پرچم نشان‌دهنده تاریخ آینده مریخ است. خط قرمز رنگ که به دیرک نزدیک‌تر است نشانه مریخ امروزی است. رنگ‌های سبز و قرمز نیز نشانه مراحل تغییر سیاره برای سکونت است. این‌که آیا در آینده بشر می‌خواهد و یا می‌تواند این کار را انجام دهد موضوع بسیار بزرگی است و مسائل اخلاقی انجام این کار
فرا رسیدن سال نو همیشه
نوید بخش افکار نو ، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که
همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. شهر در سال نو ، ۳۶۵ روز سلامتی ، شادی
، پیروزی ، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندیم. خدایای رحمان نوید
میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز
به خالق سپارد.
حلول سال 1398 و تولد
دوباره طبیعت ، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام
آور دوستی ، عشق و محبت ، با لطاف
پایه پرچم از اهمیت زیادی در ایستادن درست و زیبایی پرچم دارد. پایه پرچم باید متناسب با پرچم طراحی شود.پایه های پرچم بر اساس کاربردشان انواع مختلفی دارند. پایه پرچم تشریفات و پایه پرچم ماشین و پایه پرچم رومیزی از انواع پایه های پرچم ارائه شده هستند.
پایه پرچم از اجزای بسیار مهم پرچم است. یک پایه خوب باید به تناسب اندازه و وزن پرچم طراحی شود تا قدرت  مناسبی برای نگهداری پرچم داشته باشد. پایه های پرچم از متریال گوناگون تهیه می شود. سر، میله بد
شما ام اینطوری هستید که چادر بهتون حس پاکدامنی میده؟!
شما ام مثل ی موجود زنده تصورش میکنید؟که قد صمیمی ترین دوستتون عاشقشید؟!
شما ام وقتی چادر سرتونه حس میکنید کسی بغلتون کرده!؟
شما ام تا حالا هیچ وقت حس مزاحم بودن نگرفتید ازش؟!حتی موقع بدمینتون بازی کردن؟!
شما ام این حسای عجیبو غریبی که من به چادر دارم دارید؟؟
تا ساحل آرامش -کتاب امانت دادن
خاطره : نمی فروشیم، فقط امانت ، حتی به شما!!!

خاطره: نمی فروشیم ، فقط امانت ، حتی به شما!!!
تا حالا شده مغازه‌ داری رو ببینی که تلاش کنه جنسش رو نفروشه؟!درست خوندی عزیزم، نفروشه!البته من، هم فروشنده ام و هم امانت دهنده اجناسی که می فروشم، به شرط سالم پس آوردن!
یه بنده‌ خدایی اومد موسسه ما که به شدت عاشق و دلسوخته کتاب “تا ساحلِ آرامش” بود.در حدی این عشقش واقعی بود که هرچی بهش می‌ گفتم: مسلمون! این کتاب رو که امانت
سیاه چادر؛ دست بافته عشایر
سیاه چادر، به دست بافته‌ای بسیار ساده با موی بز جهت استفاده در سقف و دیوارهای چادر عشایر گفته می‌شود. عمده ماده مورد نیاز جهت بافت سیاه چادر موی بز است که از رنگ سیاه زاغ، سور و بور آن استفاده می‌شود.
تمامی مراحل پاکیزه‌سازی و ریسندگی نیز توسط مردان و زنان بومی به انجام می‌رسد. عمده محصول تولیدی این رشته تخته‌های سیاه چادر است که جهت تهیه چادر عشایری با اندازه‌های مختلف، تعدادی از آن‌ها را به هم متصل می‌کنند.
این پاورپوینت در 22 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از مشخصات فردی حضرت داود،حضرت داود در اسلام،داستانی از حضرت داود در قرآن،نزول وحی و کتاب حضرت داود، لغزش درقضاوت و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد حضرت داوود در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
یکی از معانی خیانت در امانت پیمان‌شکنی، نقض عهد و بی‌وفایی است و قانونگذار از بزه خیانت در امانت تعریفی نکرده اما به نظر برخی حقوقدانان، خیانت در امانت رفتاری مجرمانه و مخالف امانت است.
امانتداری از خصلت‌های نیکی است که در قرآن و روایات اسلامی درباره آن زیاد سفارش شده و در مقابل، خیانت در امانت نهی شده است. جرم خیانت در امانت در قانون تعریف نشده است اما حقوقدانان با توجه به مصادیق مذکور در مواد ۶۷۳ و ۶۷۴ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مص
خالم با خانواده رفته روسیه(همون که گفتم خیلی ایراد گیره و اینا).این خالم به شدددت مذهبیه و ازینا که جلوی بابای منم چادر میپوشه و به مامانمم همیشه برای چادر گیر میده:/ خلاصه خاله جان رفته اونور و چادر کلا به فراموشی سپرده شده و با یه مانتو جینگیلی می‌گرده اونورا.فک کنم فقط مردای ما خار دارن://
به گزارش روزنامه نگار همشهری محله، این نمایشگاه که با هدف تقویت حجاب و عفاف و بخاطر رونق تولید و حمایت از کالاهای ایرانی ـ اسلامی برگزار شده، حاصل همکاری مشترک معاونت امور هنری وزارت اتیکت و ارشاد اسلامی و شرکت نوسازی عباس آباد است. تو این نمایشگاه پوشاک خاص بانوان بسان چادر، مانتو، شال و روسری با حضرت برندها و تولیدکننده های معزز این حوزه بوسیله بیع می رسد. اجرای طرح نذر فرهنگی با رویکرد تعویض چادر نماز کهنه مساجد و تکایا، تعویض چادر مشکی
 یک شب بعد از هیئت فهمیدند که مسئول هیئت رفته و ممکن است دیگر هیئت برپا نشود. در خانه اصغر جمع شدند. همان طور که نشسته بودند، محرم چایی اش را سرکشید و گفت «چرا ناراحتید مسئول هیئت رفته که رفته، مهم پرچم حضرت زهرا (س) ست که باید بالا باشه. اگر کسی نیست هیئت را نگه داره ما که هستیم. هر کاری می کنیم تا پرچم هیئت فاطمیون زمین نمونه. به نظرم پول روی هم بگذاریم و هر هفته خانه یکیمون هیئت بگیریم.» بچه ها از خدا خواسته قبول کردند و گفتند «خودت باید مسئول ه
دو پرچم که یکی تصویر دست و دیگری تصویر دعای آرامش که نیایشی از زنده یاد دکتر علی شریعتی است مرتبط با کاربردهای فرهنگی و آموزشی همواره راستای تشویق و تقویت اراده یکارگرفته میشود که موجب تداعی آرامش در روح  و روان میگردد و همچنین کاربردهایی از جمله استفاده در اتاق مطالعه روی میز هدیه به دوستان و مراکزآموزشی و تربیتی اردوها روی کیف بالای درب را دارد پرچم از جنسکاغذ گلاسه و دسته پلاستیکی می باشد سایز پرچم به همراه دسته 20 × 37 سانتیمتر در مدل ه
چه کسی گفته چادری ها عطر نمیزنند ؟
حتما چادر را خوب ندیده است !
حتما چادر را خوب نبوئیده است !
چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را
در پر چادرشان دارند !
چادر بوی عظمت و بزرگی میدهد ..
یعنی تو با یک ملکه رو به رو هستی !
چادر بوی اطمینان و امنیت می دهد ..
ثبت عکس ۱۵فروردین ۹۸ 
یه سری موقع امتحانا تقلبام تو کاپشن جا نمیشد
چادر سر کردم ، مراقب اومد گفت : چرا چادر پوشیدی ؟
گفتم حجاب یه انتخاب شخصیه
مگه من از شما میپرسم چرا مانتو میپوشی ؟
گفت : آخه تو پسری
گفتم : چون پسرم حق ندارم پوششم رو خودم انتخاب کنم ؟
تا کی نگاه جنسیتی ؟
چه کسی گفته چادری ها عطر نمیزنند ؟
حتما چادر را خوب ندیده است !
حتما چادر را خوب نبوئیده است !
چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را
در پر چادرشان دارند !
چادر بوی عظمت و بزرگی میدهد ..
یعنی تو با یک ملکه رو به رو هستی !
چادر بوی اطمینان و امنیت می دهد ..
ثبت عکس ۱۵فروردین ۹۸ 
پرچم از دیرباز تاکنون مورد استفاده ی انسان بوده و امروزه استفاده از آن به میزان چشمگیری افزایش یافته است . امروزه به هرجایی که بروید پرچم را مشاهده خواهید کرد و بطور کلی پرچم یک کالای پرمصرف است که در انواع مختلفی تولید می شود. پرچم رومیزی ، پرچم یادبود،پرچم اهتزاز،پرچم تشریفات انواع مختلفی از پرچم هستند  که می توانند با اهداف متفاوتی مانند تبلیغات مورد استفاده قرار گیرند.
چاپ پرچم با انواع کاربرد
پرچم ، کالایی پرمصرف
امروزه چاپ پرچم و

انواع مختلف چادر
چادر یکی از پوشش های زنان و دختران ایرانی است. این پوشش طی زمان های مختلف تغییر کرده و انوع مختلف چادر را به وجود آورده است. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله به معرفی انواع مختلف چادر می پردازند.
چادر قجری
چادر قجری یکی از قدیمی ترین نوع چادر است که استفاده از آن در دوران قاجار بین زنان و دختران رواج داشت.
از دو تکه تشکیل می شود.
قسمت پایین آن شبیه یک دامن و قسمت بالای آن شبیه چادر ساده است.
دوختن کش به ق
پرچم هر کشوری نشان دهنده ی هویت آن کشور است و هر رنگی، معنی خاصی در تاریخ آن ملت دارد. پرچم کشورهای آسیایی، رنگ های متفاوت و متنوعی دارند و در این مطلب می خواهیم لیستی از چند تا از کشورهای این قاره را به همراه مفهوم آن برایتان توضیح دهیم.ادامه مطلب
امروز برای اولین بار می خواستم بروم بخش آی تی یکی از سازمان های دولتی؛ دیشب یک ساعت به تمام جلوی آینه، داشتم تمرین می کردم چادر سر کنم، کارم ب جایی رسید که بنشینم پایِ سیستم و لعیا جنیدی را سرچ کنم و تمرین کنم چادرم را مثل لعیا جنیدی سرم کنم،  عکس هایش را نگاه میکردم و تمرین میکردم مثل او چادرم را بگیرم. 
حالت های مختلف را تمرین میکردم، با دست چپ اضافی چادر را جمع کنم یا با دست راست، دست هایم بیرون از چادر باشد یا نه! چادر کش دار بپوشم، آستین دا
از امام علی نقل شده
است: روزى حضرت فاطمه زهراء سلام اللّه علیها مشغول پختن غذا بود، من نیز در تمیز
کردن مقدارى عدس به او کمک مى کردم . در همین حال پیامبر اسلام صلّى اللّه علیه و
آله وارد منزل شد؛ و پس از آن که فاطمه زهراء را کنار اجاق آتش مشغول پختن غذا دید؛
و نیز مرا در حال کمک به او مشاهده کرد، فرمود: اى ابوالحسن ! سخنم را گوش کن ؛
و توجّه داشته باش که من سخنى نمى گویم مگر آن که خداوند مرا به آن دستور داده
باشد. سپس افزود:•هر مردى که همسرش را د
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید حقوقی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
سایتی در مورد انواع جرم
اطلاعاتی در مورد جرم خیانت
اطلاعات ید رمورد انواع مجازات
مجازات جرم خیانت در امانت
جرم خیانت در امانت چیست
اطاعات مهمی در مورد مجازات جرم خیانت
سایتی در مورد خیانت در امانت چیست
خیانت در امانت و مجازات آن
سایتی در مورد حکم خیانت در امانت 
خیانت در امانت و توضیحاتی در مورد آن
اطلاعات مهمی در مورد میزان مجازا
#در_مکتب_عاشورا
خطرناک تر و نابود کننده تر از هر چیزی برای دین اسلام، فسق و ظلم حاکمی است که به نام اسلام و با لباس خلافت رسول اکرم صلی اللّه علیه و آله حکومت می کند و بر خلاف اسلام و سیره ی حضرت مشی می کند.« و فاتحه ی اسلام را باید خواند آن هنگام که امت به فرمانروایی چون یزید مبتلا گشت»( اللهوف فی قتلی الطفوف، موسسة الاعلمی للمطبوعات، الطبعة المصححة الاولی، ص 18)
پرچم هر کشوری نماد آن کشور است که در گذشته روی کاغذ و بعد به تدریج روی پارچه کشیده شد و مردم به عنوان نشان هویت از آن یاد می کنند.بنابراین  در زیر می خواهیم برخی از کشورهای قاره اقیانوسیه را به همراه مفهوم پرچم  آنها برایتان توضیح دهیم.ادامه مطلب

حضرت عیسی بن مریم بنا به قول مسیحیان در روز ۲۵ دسامبر سال اول میلادی یعنی ۶۲۲ سال قبل از هجرت پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله در بیت لحم واقع در سرزمین فلسطین به دنیا آمد. اما با این حال، تاریخ دقیق میلاد ایشان مشخص نبوده و در این باره اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد. در چنین روزهایی مسیحیان جهان به دلیل میلاد حضرت مسیح علیه‌السلام و آغاز سال نوی میلادی به جشن و شادی می‌پردازند. این ایام فرصت بسیار خوبی است که از دریچه اسلام، زندگی حضرت مسیح
 حضرت خدیجه (سلام‌الله‌علیها) اولین مؤمن به اسلام 
حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی رهبر معظم انقلاب اسلامی
خدیجه‌ى کبرى علیها‌الصلاةوالسلام اول مؤمن به اسلام بود، بعد هم همه‌ ثروت خود را در راه دعوت و ترویج اسلام خرج کرد، که اگر کمک‌هاى خدیجه علیهاالسلام نبود شاید در حرکت اسلام و پیشرفت اسلام یک اختلال و وقفه‌ عمده‌اى به وجود مى‌آمد. بعد هم با رسول خدا صلی‌الله‌علیه‌وآله و همه‌ مسلمین به شعب ابى‌طالب تبعید شدند و در همان شعب اب
از قبل از تاریخ بشر استفاده از پرچم ها مرسوم بوده است. همه ی کشور های جهان دارای پرچم هستند؛ هر کدام دارای ویژگی خاصی هستند بعضی از آنها عجیب ، برخی زیبا و حتی برخی خسته کننده. در  زیر 10 پرچمی که نسبت به سایر پرچم ها عجیب و یا به نوعی منحصر به فردند را آورده ایم.ادامه مطلب
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):پس مهدی بالشکرخودحرکت کندتااینکه به وادی فتنه هابرسد(کوفه) پس حسنی بادوازده هزاربه اوملحق شود.به آن حضرت بگوید:من سزاوارترم به این امرازتو, آنگاه مطالبه ی علامت ودلیل کند, پس آن حضرت اشاره به پرنده ای کندکه درآسمان درپروازاست پس فرودآیدوبر دست او بنشیندوعصای خودرابه زمین فروبرد, پس سبزشودوشاخه وبرگ آوردپس حسنی لشکرخودرا تسلیم آن حضرت کندوخوددرمقدمه لشکراوقرارگیرد.
امام باقر(علیه السلام):درآن وقت سه پرچ
زید شحام گوبد حضرت صادق ع بمن فرمود بهرکس از مردم که ببینی پبروی ازپیروی آز من کنند و بگفتار من عمل کنند سلام مرا برسان و من بشما سفارش کنم که نسبت بخدای عزوجل تقوای داشته باشیدو در دین خود پارسا باشید و در راه خدا کوشش کند و براستگویی وبادای امانت وطول دادن سجده و نیکی لا همسایه شما را سعارش میکنم زیرا محمد ص همین وستورات ا اورده است هرکه بشما امانت سپرده باو پس دهیدنیکو رفتارباشدیابدکردار زیرا رسولحدا ص دستور میداد که سوزن ونخ رانیز بصاحب
درفش(پارسی) در دوران باستان، بیرق(عربی) بعد از ورود اسلام به ایران، پرچم(فارسی) در زمان معاصر کلماتی در وصف پارچه ای با طرحی خاص بر روی یک چوب که نماد و علامت یک دسته، حزب و کشور بودند.
پرچم ایران در طول تاریخ
دست خوش تغییرات بسیاری بوده است. که قصد داریم در ادامه این مطلب به صورت
مفصل درمورد آن صحبت کنیم، امیدواریم که مورد پسند شما قرار گیرد.
نخستین پرچم ایران:
درفش شهباز نام پرچم ایران در دوره هخامنشی بوده است.

از این مطلب نیز دیدن کنید: تاری
امانتداری
در اموال سپرده شده به شخص علاوه بر بحث قانونی آن در مباحث شرعی نیز
بسیار مورد توجه قرار داشته و به قبح خیانت در امانت تاکید بسیاری شده است .
نکته ی حائز اهمیت این است که عموما این جرم نسبت به اموال مادی و ملموس
قابل تصور است اما بر خلاف این تصور با توجه به رواج استفاده از اسناد
تجاری در معاملات ، امروزه می توان به بحث خیانت در امانت اسناد تجاری به
یکی از مبتلا به ترین انواع خیانت در امانت اشاره کرد . اسناد تجاری عموما
جهت پرداخت مد
یکی از بایسته های لازم در زندگی اجتماعی که برای تداوم زندگی اجتماعی لازم است مساله امانت داری است. امانت به این معناست که ان چه که از مردم، با هدف حفظ و نگهداری آن و تحویل دوباره آن به صاحبش، تحویل ما می شود، باید بدون هر گونه نقص و تصرفی در آن، به صاحبش در هنگام درخواست عودت داده شود. بنابراین بر خلاف تصورف ما در ان چه که به عنوان امانت به دست ما می رسد حق هیچ گونه تصرفی را نداریم. مگر اینکه صاحبش اذن داده باشد.
ادامه مطلب
یک سرویس طلا دست خانوم به امانت دارم در دادخاست طلاق قید کردیم که ایشان سرویس را در دفترخانه بعد از طلاق تحویل بدهد 
اگر بعد از طلاق زوجه سرویس را تحویل ندهد، 
1- زوج میتواند با عنوان خیانت در امانت شکایت کند؟ 
2- بجز شکایت چگونه میتواند سرویس را پس بگیرد؟

خیر .صحیح آن است که قبل از جاری شدن ا صیغه طلاق سرویس پس گرفته شود دوست عزیز.

منبع: سایت وکالت دادراه
به گزارش واحد خبری مسجد ابوذر، همزمان بافرارسیدن ایام شهادت جانگداز حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) ،مسجد ابوذر با همکاری پایگاه مقاومت بسیج خواهران حضرت مرضیه (س)  با برپایی ایستگاه صلواتی به دو بخش برادران (چایخانه و نوشیدنی) و خواهران (مواد غذایی) ،از مراجعین، بیماران ، کارکنان بیمارستان ابوذر و عموم مردم پذیرایی به عمل آورد.
تعدای از فرزندان نسل سوم وچهارم انقلاب در زیتون کارمندی نیز با توزیع ، تدارکات و پشتیبانی در این ایستگاه صلو
توی انگلیسی کلمه‌ای هست تحت عنوان half mast به نیمه افراشتگی پرچم اشاره داره. توی خیلی از کشورها نیمه افراشتگی پرچم نشانه‌ی سوگ و یا ادای احترام هست. من یه کانال مختصر دارم که گهگاه چرت و پرت‌هام رو اونجا مینویسم. اگر دوست دارید میتونید اونجا جوین بشید و من رو بخونید:
Daneshjoyezabandiaries@
تا صبح شنبه پرچم کانالم نیمه افراشته خواهد بود و بعد از اون private خواهد شد.
۱. تلویزیون روشنه و نهار درست میکنم.
۲. شبکه سه برنامه‌‌ای نشون میده که یک گروه جهادی تو تهران آبمیوه طبیعی تولید میکنن و میفرستن واسه کادر درمان بیمارستانا. 
۳. یه پرچم قرمز رنگ روش نوشته : یا زینب ...  پارچه متبرک شده است به مرقد امام حسین(ع)  حضرت زینب(س).
۴.‌ بعد از آماده شدن آبمیوه‌ها پرچم رو بلند میکنن و  رد میکنن از بالای آبمیوه‌ها. 
۵. چند روز پیش دو جلسه از سخنرانی دکتر سروش رو گوش میکردیم راجع به خرافه. جدا از اینکه خیلی خوب صحبت میکنه
ملیکه (ملیکا) بنت یشوع، نوه دختری قیصر روم نسب مادرش به شمعون، یکی از
حواریعیسی(ع) می‌رسید. ملیکه که در کاخ جدش بود، حضرت مریم(ع) و حضرت فاطمه(س) را
در عالم رؤیا می‏‌بیند و حضرت فاطمه(س) او را به اسلام دعوت می‌‏کند و وی را متقاعد
می‏‌سازد تا خود را به اسارت لشکریان اسلام درآورد. ملیکه سپس در جنگ بین مسلمانان
با رومیان، اسیر مسلمانان می‌شود و امام هادی(ع) فردی را مأمور می‌کند و ملیکه را
از بازارِ برده‌فروشان می‌خرد و به عقد امام حسن عسکری
شهر پرچم بارنگ بزرگترین تولید کننده پرچم تشریفات و رومیزی در تهران به شما این تضمین را می دهد که شما زمانی که پرچمی را سفارش می دهید، به طور مستقیم و بدون واسطه به دست شما می رساند تا کمترین هزینه و بهترین کیفیت را برای شما عزیزان داشته باشد. مشاورین مرکز تولید پرچم بارنگ از ابتدا تا انتها با شما هستند تا بهترین انتخاب و به صرفه ترین انتخاب را داشته باشید.
حتما بخوانید: راهنمای خرید پرچم
تولید پرچم بدون محدودیت در طراحی
در اینجا ما هیچ محدودی

اوایل چادر و مقنعه اش  فرقی با بلوز برایش نداشت* ...
گرما و سرمانداشت...پشت فرمان ماشین و موقع رفتن کنار دریا نداشت ...راحت می پوشیدشان
بعد از مدتی حس کرد رانندگی با چادر سخت شده نمی دانست چرا چادر یهو آمده توی دست و پایش... برای همین موقع رانندگی چادر را گذاشت صندلی عقب تا آزاد شود از آن همه دست و پاگیری ...اشکالی هم نداشت! موقع پیاده شدن می پوشیدش!
مدتی بعدتر حس کرد چادرش چقدر سنگین شده! و کنترلش سخت مخصوصا موقعی که کتاب به بغل است (یا بچه به بغل ی
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
یعنی از مجریهای چادری تلویزیون ها، عقم میگیره 
خو کثافت اگه چادر سرته اون رژگونه ات چیه عنتر? 
عین ستایش 1 بود که چادر سرش کرده بودن از اون ور چشماشم سیاه! بعد مثلا خانواده مذهبی و دوران جنگم بود! 
مسخره های بوزینه 
ای دهنتو باید بوسید پیامبر که رطب خورده منع رطب چون کند 
چشمای سیاه و لبای قرمزشده ی مجری یعنی نمتونه مخاطب جذب کنه که دختره ی لپی رو رژگونه هم حتما باید بزنین? 
مرده شورتو ببرن تلویزیون که همه کثافت کاریات از تبلیغات بازرگانی و ن
《...صحنه‌های عجیبی بود کربلای پنج. ما برای دفاع از هر متر کشورمان، خصوصاً در آن منطقه، شهید دادیم.
من همین‌جا بگویم وقتی صحنه نابخردانه آن نادان را در آتش زدن پرچم ایران دیدم، خیلی دلم سوخت. گفتم ای کاش به جای پرچم، من را ده بار آتش می‌زدند، نه تصویر من، من را.
چون ما برای نشاندن پرچم بر سر هر قله سنگی ده‌ها شهید دادیم تا این پرچم را سرافراز و برافراشته نگه داریم...》
ما از یک معصوم حرف نمی‌زنیم، از امام حرف نمی‌زنیم، از یک سبزه‌ی آفتاب‌خورد
طلیعه:
بیت المقدس یکی از شهرهای تاریخی ومذهبی جهان به شمار می رود . این شهر با قدمتی که به 35 قرن پیش می رسد حائز اهمیت خاص بوده است و از دیرباز کانون توجه بزرگترین ادیان ابراهیمی (یهودیت، مسیحیت و اسلام) قرار داشته است . به همین جهت آثار و بناهای زیادی از این ادیان در مناطق مختلف این شهر به چشم می خورد . طبق برخی روایات این شهر توسط حضرت سلیمان بن داود ساخته شده است . (1) در این سرزمین مقدس پیامبران الهی زندگی کرده و در آنجا دفن شده اند . امام باقر
دو پرچم که یکی تصویر دست و دیگری تصویر دعای آرامش که نیایشی از زنده یاد دکتر علی شریعتی است مرتبط با کاربردهای فرهنگی و آموزشی همواره راستای تشویق و تقویت اراده یکارگرفته میشود که موجب تداعی آرامش در روح  و روان میگردد و همچنین کاربردهایی از جمله استفاده در اتاق مطالعه روی میز هدیه به دوستان و مراکزآموزشی و تربیتی اردوها روی کیف بالای درب را دارد پرچم از جنسکاغذ گلاسه و دسته پلاستیکی می باشد سایز پرچم به همراه دسته 20 × 37 سانتیمتر در مدل ه
گاها پیش میاد برای دخترا مذهبی که میگند ما میتونیم بدونه سر کردن چادر حجاب کاملی داشته باشیم چرا چادر ؟ چرا این پوشش؟   ولی خوب این مطلب سر رشته از جای دیگه میگیره .دلیلش هم اینه که برای چادری بودن اطلاعاتی ندارند نمیدونند اصلا چرا حجاب میگیرند ویا گاها درست اطلاع ندارند. ولی اصل اینه که حجاب فقط به ظاهر نیست حجاب چادر در مجازی در فضای خصوصی ام هست و باید دقت کرد. اگ در ظاهر بهترین حجاب را داشته باشی ولی اعتقاداتت صحیح نباشه اگ در ظاهر بهترین
چادر نماز
مشخصات فنی چادر نماز معراج ch.004
مشخصات

سایر توضیحات
– جنس نخی کُدَری  
– مقنعه دار کشی
– مناسب برای بانوان ازقد 1/5 تا 2 متر
– اندازه چادر: 2/10 سانتی متر
چادر نماز معراج
چادر نماز از کجا بخریم
تولیدی چادر نماز
خرید چادر نماز ساده

دیجی کالا چادر نماز
چادر نماز آماده
چادر نماز کیسه ای
چادر نماز کدری

برای خرید این چادر نماز کلیک کنید

على بن ابى رافع مى گوید:
من نگهبان خزینه بیت المال حضرت على بن ابى طالب (علیه السلام ) بودم .
در میان بیت المال گردن بند مروارید گران قیمتى وجود داشت که در جنگ بصره
به غنیمت گرفته شده بود. دختر امیرالمؤمنین کسى را نزد من فرستاد و پیغام
داد که شنیده ام در بیت المال گردن بند مرواریدى هست . من میل دارم آن را
به عنوان امانت ، چند روزى به من بدهى تا در روز عید قربان خود را با آن
آرایش دهم و پس از آن بازگردانم . من پیغام دادم به صورت مضمونه (که در
صورت ت
یکی از دوستان خیلی عزیز پستی گذاشته بود در مورد این که برادرجانش اصرار داره موهای دختر باید بلند باشه تا زیر باسن و این که ازش خواسته موهاشو آبی کنه :)
این پست منو پرت کرد به سالها پیش و نوستالژی خودم و برادر کوچیکه
یعنی قشنگ کپی اتفاقات ما بین ما دو تاست :دی
و اما جریانات ما:
این برادر محترم اصرار داشتند که بنده باید چادر سر کنم
کل دوره دبیرستان و بخشی از دوره کارشناسی من هر روز دعوا داشتم سر این قضیه
حجابم به اذعان همه کامل بود ولی واقعا شلخته
اول فکر می‌کردم اوج تجربه مشترک نماز خواندن من با لیلی این است که مُهر را بردارد و خنده‌کنان بدود آن طرف اتاق و یک جاهایی قایم کند که روی انگشت شست بروی سجده :دی بعد دیدم که نه! می‌تونه کل سجاده و گیره چادر و خود چادر هم بردارد و با خودش ببرد، گاهی این وسط‌ها همراهِ من یه پارچه‌ای، پیراهنی هم می‌انداخت سرش و قامت می‌بست و سجده می‌رفت، این‌که بروم سجده و روی کولم سوار بشه هم که دیگه نیازی نیست اشاره کنم :دی
امروز اما درخواست همراهی تک تک ل
ارائه دهنده انواع پرچم های رومیزی در رنگ های متنوع
پرچم رومیزی برای تبلیغات و مناسبات گوناگون کاربرد دارد. پرچم رومیزی در انواع مختلفی تهیه می شود و با توجه به سلیقه مشتری قابلیت اضافه شدن تزئینات و بعضی آپشن های دیگر را دارد. کاربردهای پرچم رومیزی بسیار است و می توان در مکان های مختلفی از آن استفاده کرد.
پرچم رومیزی
پرچم رومیزی یکی از انواع پرچم های تبلیغاتی و تجاری است که در ابعاد کوچک تولید می شود. این  پرچم حاوی لوگوی شرکت و معرف برند تج
چادر یکی از پوشش های مورد علاقه ی خانم هاست که در موارد مختلفی همچون نماز، مجالس رسمی و مجالس و مهمانی های مختلفی کاربرد دارد.
چادر نوعی پوشش است که تمام قد و قامت بانوان را می پوشاند و همچنین این که دارای ویژگی هایی همچون گشاد بودن و سادگی است و دارای رنگ های مختلفی است که متداول ترین رنگی که همه ی مان با آن پارچه ی چادری را می شناسیم، رنگ مشکی است.
به دلیل این که چادر، پوشش پرکاربردی است و هر بانویی که به چادر علاقه دارد و چادر را به عنوان پوشش
خواهرم
!وقتی با
چادر از خانه خارج میشوی ،حجابت کامل است؛ اما!اگر مردی در خیابان قطعه عکسی با
چادر از تو بخواهد ،در اختیارش میگذاری؟؟؟ پس چه پاسخی در مقابل این توجیه می آوری
که : گذاشتن عکس با حجاب کامل در فضای مجازی بلامانع است ؟؟؟تشویق
زنان محجبه به گذاشتن تصاویرشان در فضای مجازی از سیاستهای (( رابرت مرداک ))
سیاستمدار اسرائیلی است!"رابرت مرداک: بزودی
حیا را از زنان ایرانی خواهیم گرفت ......"از لایک
تصاویر شخصی خواهران در فضای مجازی پرهیز کنید..
تولد حضرت علی اکبر در سال 98 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ولادت حضرت علی اکبر ع در سال 97 و 98 چه روزی است؟
ارتباط های دینی سال 98 آن اروپایی خرید آن آن مناسب ارز سالنامه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۱ شعبان ۱۴۳۹ ولادت حضرت علی اکبر علیه اسلام ۳۳ ه. واحد زمان ( شنبه 8 اردیبهشت 28 april 11 شعبان واحد زمان ( چهارشنبه 28 فروردین 17 april 11 شعبان میلاد حضور علی اکبر.
ادامه مطلب
پرچم فرانسه یکی از جذاب ترین و مشهورترین نمادها در تاریخ اروپا به حساب می آید که به عنوان سه رنگ فرانسوی و Le drapeau tricolore  فرانسه نیز شناخته می شود. در این متن نگاهی اجمالی به داستانی که پشت پرچم فرانسه نهفته است می اندازیم تا بیشتر با چگونگی شکل گیری آن آشنا شویم. با سیر و گشت همراه شوید.
تاریخچه پرچم فرانسه
این پرچم سه رنگ در طول مدت شکل گیری انقلاب فرانسه خیلی زیاد نمایش داده نشد، اما معنای انقلابی آن از پیش به تاریخچه ی کوتاهش متصل بود. بعد از
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «خدیجه‌ی کبری علیها‌ الصلاة والسلام اول مؤمن به اسلام بود و همه‌ی ثروت خود را در راه  دعوت و ترویج اسلام خرج کرد که اگر کمکهای خدیجه علیهاالسلام نبود شاید در حرکت و پیشرفت اسلام یک اختلال و وقفه‌ی عمده‌ای به وجود می‌آمد.» ۱۳۶۵/۰۳/۰۲نوجوان خامنه‌ای، به مناسبت فرارسیدن دهم ماه رمضان المبارک و سالروز رحلت حضرت خدیجه کبری سلام‌الله علیها را منتشر میکند.

تقویم شیعه
ماه مبارک رمضان
ماه مبارک رمضان ماه پر خاطره ای است. روزهای ۱، ۳، ۴، ۶، ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۰، ۲۱، ۲۳، ۲۴ یاد آور لحظاتی حساس از تاریخ اسلام است. هم یادمان‌های خوش و هم روزهای حزن انگیز در این ماه به چشم می‌خورد. ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام و معراج پیامبر صلی الله علیه و آله دو خبر سرور آفرین در این ماه است. مرگ ابو لهب، ابن ملجم، عایشه، مروان، زیاد بن ابیه، حجاج ثقفی نیز روزهای نابودی دشمنان اهل بیت علیهم السلام اس
بر شما باد به رعایت تقواى الهى و پارسایى و تلاش و کوشش و راستگویى و
رساندن امانت به صاحبانش و خوشخویى و خوشرفتارى با همسایگان؛ زینت و آبروى
ما باشید نه باعث بى‌آبرویى ما.

کتاب امامان شیعه و وحدت اسلامی
رو فقط یک مرور کردم و این دو تا حدیث قشنگ رو دیدم؛ گفتم به‌مناسبت زادروز حضرت فضائل و بانوی کامل به خواننده‌های محترم هدیه کنم: الاستصلاح للاعداء بحسن المقال و جمیل الافعال، اهون من ملاقاتهم و مغالبتهم بمضیض القتال.

بازنشرها:
اشکانداری
پ
پایه پرچم خودرو
تولید پایه پرچم تبلیغاتی خودرو   –   کاپوتی و شیشه ایی
چاپ تبلیغات و تصویر بر روی پرچم 30×40
قابل نصب بر روی شیشه انواع خودرو با امکان انتخاب رنگ پارچه و نوشته جهت تبلیغات
کاندیداهای محترم ریاست جمهوری، مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی شورای محلات تهران و شوراهای شهر و روستا و …
در تیراژ بالا
با قیمتی مناسب
پایه پرچم ویژه خودرو به منظور  مناسبت های مذهبی و فرهنگی و اجلاس های بین المللی کاربرد دارد. نما پرچم تولید کننده متنوع تر
چادر خاکی سیب سرخی, چادر خاکی بنی فاطمه, سایت نوحه, چادر خاکی نریمان
پناهی, چادر خاکی فاطمیه, چادر خاکی جواد مقدم, ذاکرین313, چادر خاکی ولادت
حضرت زهرا

منتشر کننده فایل: دانلود مداحی محرم
مداح : محرم
سبک : نوحه محرم ,مداحی محرم ,روضه محرم
 مدت زمان : 109 دقیقه
کیفیت : BluRay 720p 
فرمت : MKV 
هیئت : حسینه
فایل : MP3 
سال : 97 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«اذا ظهر القائم (علیه‌السلام) ظهر برایة رسول الله (صلی الله علیه و اله و سلم) و خاتم سلیمان و حجر موسی و عصاه».
«هنگامی که قائم (علیه‌السلام) ظاهر شود، پرچم رسول اکرم (صلی الله علیه وآله وسلم)، انگشتر حضرت سلیمان (علیه‌السلام)، سنگ و عصای حضرت موسی (علیه‌السلام) را همراه خود می آورد».
اثباة الهداة/ ج3/ ص542
خرید چادر طرح دار در مدل های مختلفخرید چادر طرح دار
مشخصات فنی
مشخصات

جنس

سوپر کن کن

سایر توضیحات
چادر شیدا طرح دار کن کن  
سوپر کن کن مروارید(ژرژت)
چادر مچ دار بوده و بنحوی تعبیه شده که تاحدی جایگزین ساق دست خواهد شد
بر روی مچ دست این چادر سنگ دوزی با طرحی زیبا انجام شده که جلوه زیبایی به چادر داده است
خرید چادر
قیمت پارچه چادر مشکی
قیمت چادر مشکی در مشهد
خرید چادر مشکی ایرانی
مرکز خرید چادر مشکی در تهران
قیمت چادر مشکی در کربلا
دست
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: نماینده مجلس ایران با
تعصب پرچم ایران را که در ردیف دوم بود و دیده نمیشد به ردیف اول آورد و
پرچم اسرائیل را که در ردیف جلو بود با مهارت و سرعت به ردیف دوم فرستاد.
ادامه مطلب
شرکت آذین سازان گاماسیاب از بهترین و قدیمی ترین شرکت های چادر سازی در ایران است. این شرکت با تولید، عرضه و اجاره چادر مجالس و نمایشگاهی، سابقه ای طولانی در ساخت چادر دارد. شرکت ما با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد و استفاده از مشاوره های خبره ترین کارشناسان، در اندازه و شکل های متفاوت، چادر را طراحی و تولید می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان ما از بهترین اجاره چادر نمایشگاهی برای پارکینگ مسقف، با خبر شو
در دادخواست طلاقمون ذکر کردیم که (به موجب توافق انجام شده زوجه تعهد داده است که در صورت جدایی یک عدد سرویس طلا که به صورت امانت در دست ایشان هست را در دفترخانه پس از اجرای صیغه طلاق به زوج تحویل دهد) اگر بعد از طلاق زوجه سرویس را تحویل ندهد، 
1- زوج میتواند با عنوان خیانت در امانت شکایت کند؟ 
2- بجز شکایت چگونه میتواند سرویس را پس بگیرد؟

خیر .صحیح آن است که قبل از جاری شدن ا صیغه طلاق سرویس پس گرفته شود دوست عزیز.

منبع: سایت وکالت دادراه
لوازم التحریر پرچم مدرسه مرتبط با کاربردهای فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان و معلمان در راستای تشویق و آموزش یکارگرفته میشود که موجب تداعی به ادامه تحصیل و علاقه ایشان به درس خواندن میگردد و همچنین کاربردهایی از جمله استفاده در اتاق مطالعه روی میزدبیر مهد کودکها هدیه به دانش آموزان و کودکان مراکزآموزشی و تربیتی اردوها روی کیف بالای درب روی دوچرخه را دارد پرچم از جنسکاغذ گلاسه و دسته پلاستیکی می باشد سایز پرچم به همراه دسته 20 × 37 سانتیم
خرید چادر لبنانی

خرید چادر لبنانی
مشخصات فنیمشخصات فنی
مشخصات کلی محصول

جنس

کرپ حریر

طرح پارچه

ساده

ویژگی ها

جنس
کرپناز ایرانی شرکت نساجی شهرکرد با مارک الگانس

نگهداری
شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید

یادآوری
محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .
مشخصات

کشور تولید کننده

ایران29

کد کالا
Ira 1051

قیمت چادر لبنانی سا
اسلام دینی کامل است و برای همه جنبه‌های زندگی انسان حتی نوع تغذیه و آداب غذا خوردن رهنمود‌هایی دارد. در این مطلب شیوه زندگی سالم در اسلام درباره آداب غذا خوردن و آداب اسلامی تغذیه گردآوری شده است.

۱. میانه‌روی در خوردن غذا
میانه روی و رعایت اعتدال در خوردن غذا از اصول اولیه شیوه زندگی سالم در اسلام است. در همه جای قرآن اسراف و پرخوری امری ناپسند و نکوهیده معرفی شده است. حضرت علی (ع) در این باره فرموده اند: «کم خوردن نفس را گرامی‌تر و تندرست
می دونی بعضی اوقات خوبه که آدم به خودش بگه:من فقط یه بار زندگی می کنم خب همونجوری باشم یا زندگی کنم که دوس دارم.اگه واقعا چیزی رو از صمیم قلب دوس دارم براش بجنگم.
چند روز پیش که با خانواده مشهد بودم به خاله م گفتم:خاله، مامان با اینکه من دوباره چادر سر کنم موافق نیست می گه باید همه جا چادر سر کنی نه فقط تو خیابون چون نامحرم های تو خیابون فقط نامحرم نیستن وقتی خونه هم که می یان یا هر جای دیگه همون نامحرم ها هستن پس اگه می خوای چادر سر کنی همه جا بای
امام خمینی رحمته‏ الله‏ علیه :"تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی صلی‏ الله‏ علیه‏ و آله است، اسلام ائمه هدا علیه‏ السلام است، اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگان تاریخ تلخ و شرم ‏آور محرومیت‏ ها باشد. هنری زیبا و پاک است که کوبنده سرمایه‏ داران مدرن، و کمونیسم خون‏ آشام و نابود کننده اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، و اسلام مرفهین بی‏درد و در یک کلمه اسلام آمریکا
امام خمینی رحمته‏ الله‏ علیه :"تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی صلی‏ الله‏ علیه‏ و آله است، اسلام ائمه هدا علیه‏ السلام است، اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگان تاریخ تلخ و شرم ‏آور محرومیت‏ ها باشد. هنری زیبا و پاک است که کوبنده سرمایه‏ داران مدرن، و کمونیسم خون‏ آشام و نابود کننده اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، و اسلام مرفهین بی‏درد و در یک کلمه اسلام آمریکا
هر چند در دوران مسیح، گرایش مردمان به سوی او اندک بود، اما پس از گذشته یک صده، مسیحیت جهان‌گیر شد. 250 سال پس از مسیح، اردشیر پاپکان شاهنشاهی ساسانیان را پایه گذاشت. در صده ششم پس از میلاد، محمد بن عبدالله (ص)، پرچم اسلام برافراشت. هر چند محمد ده سال بیشتر حکومت نکرد؛ اما خلفای راشدین پس از او حاکم شدند. معاویه پایه‌گذار خلافت سلطنتی اموی شد. اما ایرانیان عباسیان را بر تخت نشاندند و دودمان‌ها و حکومت‌هایی ایرانی در گوشه‌گوشه ایران شکل گرفتن
بسم رب الشهدا
می گویند چادر دست و پا گیر است
راست گفته اند
خیلی جاها چادر قدم های مرا سد کرده است ‌که قدم در مسیر نادرست نگذارم
خیلی جاها دستم را گرفته تا در دره ی هوای نفس و گناه سقوط نکنم
آری چادر دست و پا گیر است
می گویند سیاه است 
آری آنقدر سیاه است و آنقدر سیاهی اش مرا می پوشاند که محو میشم در سیاهی اش 
اما سیاهی اش لوح دلم حفاظی است تا سفید بماند
هرچه می خواهند بگویند برای چادر 
همه اش درست است 
اما جان من است و خاک چادرم
اگر از چادر خاکی ما
عَنْ جَابِر [بْنِ یَزِیدَ الْجُعْفِیِ] عَنْ أَبِی عَبْدِ اللّهِ  قَالَ: قُلْتُ: لِمَ سُمِّیَتْ فاطمةُ الزَّهْرَاءُ، زهراءَ؟ فقَالَ: «لِأَنَّ اللَّهَ عَزَّ و جَلَّ خَلَقَهَا مِنْ‏ نُورِ عَظَمَتِهِ فَلَمَّا أَشْرَقَتْ أَضَاءَتِ السَّمَاوَاتُ وَ الْأَرْضُ بِنُورِهَا…‏»

ترجمه:
ااز جابر بن یزید جعفی، از امام صادق روایت شده که گفت: پرسیدم چرا حضرت فاطمۀ زهرا، «زهراء» نامیده شدند؟ حضرت فرمود: برای این که خداى تعالى او را از نور عظمت خود
بنابر آنچه که نقل شده است، دهم رمضان سالروز رحلت بانوی بزرگ اسلام ،همسر با وفا ویار وحامی رسول اکرم صلی الله علیه و آله وسلم ،ام المومنین حضرت خدیجه علیهاالسلام می باشد.در عظمت مقام او همین بس که از میان تمام بانوان اهل بهشت پس از دخت والا مقامش صدیقه کبری سلام الله علیها ،ایشان و حضرت مریم و آسیه برترین و والاترین هستند.حضرت خدیجه علیهاالسلام اولین بانویی است که به رسول خدا ایمان آورد.و ثروت فراوان خویش را در راه ترویج اسلام مصرف نمود. علاق
آشنایی با پرچم مذهبی
مسلما همه ی ما در مراسم های عاشورا و عزاداری شرکت کرده ایم و در این مراسم های پرشور با انواع زیادی پرچم مذهبی نیز روبرو شده ایم . این پرچم ها تنها طبق رسومات به کار گرفته نمی شوند ، بلکه این پرچم ها نشان  دهنده  ی غم و اندوه دل مسلمین و پیام آور ورود دوران عزاداری میباشد.
پرچم  های مذهبی شبیه یکدیگر و در یک طرح نیستند. انواع مختلف از پرچم مذهبی وجود دارند که از تفاوت  های   بسیار زیاد و تفاوت های کلی از نظر جنس و اندازه و ج
مجازات مرتکب جرم خیانت در امانت بر اساس ماده ۶۷۴ قانون تعزیرات مصوب ۱۳۷۵  حبس از شش ماه تا سه سال می باشد. همچنین قانونگذار در ماده ۶۷۳ قانون یاد شده، برای سوء استفاده از سفید مهر یا سفید امضاء یک تا سه سال حبس تعیین کرده است.
ششمین خورشید
امام ششم شیعیان،حضرت جعفربن محمد الصادق (علیه السلام) در روز دوشنبه،هفدهم ربیع الاول سال 83 هجری،همزمان با سالروزولادت رسول گرامی اسلام،حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) دیده به جهان گشودند.
ایشان در مدینه و در زمان عبدالملک بن مروان متولد شدند. روزگارى که امت اسلامى طعم تلخ حکومت ستمگرانه عبد الملک را مى‌چشید، مبلغان فاسد اندیشه‌‌هاى فاسد مى‌‌پراکندند و فرمانروایان ستمگر چیره بودند.
نام مادر آن حضرت
ادامه مطلب
ششمین خورشید
امام ششم شیعیان،حضرت جعفربن محمد الصادق (علیه السلام) در روز دوشنبه،هفدهم ربیع الاول سال 83 هجری،همزمان با سالروزولادت رسول گرامی اسلام،حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) دیده به جهان گشودند.
ایشان در مدینه و در زمان عبدالملک بن مروان متولد شدند. روزگارى که امت اسلامى طعم تلخ حکومت ستمگرانه عبد الملک را مى‌چشید، مبلغان فاسد اندیشه‌‌هاى فاسد مى‌‌پراکندند و فرمانروایان ستمگر چیره بودند.
نام مادر آن حضرت
ادامه مطلب
اخرین دیدارمون تو پارک بود مهمونی و جمع خونوادگی دور هم جمع بودیممن برای اولین بار با همسرم بودم که نجمه و میدیدم
بعد همیشه من تو پارک بی چادر بودم اونروز چادر سرم بود
نجمه بهم گفت خیلی خوبه همسرت ازت مراقبت میکنه
این جملش همش تو ذهنمه
پرچم ساحلی یکی از بهترین و جذاب ترین انواع پرچم های مورد استفاده در بسیاری  از مکان ها  از جمله تالارها و فروشگاه های بزرگ و کوچک می باشد. از مهمترین ویژگی های پرچم ساحلی می توان به قابلیت حمل، داشتن قیمت بسیار مناسب و تنوع بالایی از طرح ها اشاره کرد.
پرچم ساحلی یکی از بهترین و جالب ترین انواع پرچم ها می باشد که با داشتن  ویژگی های  بسیار بی نظیر و جذاب خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب نماید. توجه داشته باشید که امروزه بس

در زیارت وارث شهادت می‌دهیم که که نجاست‌های جاهلیت حضرت امام حسین را نجس نکرد و آلودگی‌های جاهلیت او را آلوده نساخت. آنچه مسلم است دوران رشد و نمو و جوانی و اجتماعی شدن امام حسین شهید (ع) در زمان جاهلیت قبل از اسلام نبوده است و تمام زندگی او دو دوران اسلامی بوده است و آن حضرت در محیطی زیسته که در معرض جاهلیتی که در مقابل اسلام بوده است هم قرار نداشته است . پس باید بسیار فکر کرد که این جاهلیت نوین بعد از ظهور اسلام چه بوده است و نجاست و آلودگی
برخی معتقدند که ابوطالب(ع) مدتها قبل از اظهار اسلام، مسلمان شده بود و اسلام خود را به دلایلى پنهان مى داشت.لیکن با کمال تأسف باید این حقیقت را فاش کرد که تمام کسانى که به نحوى از انحاء با على علیه السلام ارتباطى داشته اند، مواجه با سیل مخرب تبلیغات مسموم بنى امیه شدند و آثار آن هنوز در بعضى کتابهاى اهل سنت باقى است، لذا شخصیت هایی بزرگ هم چون ابوطالب(علیه السلام) پدر مهربان و بزرگوار على علیه السلام و حامى بزرگ اسلام و حضرت پیغمبر صلى الله علی
پرچم ایران به رنگ‌های سبز، سفید و قرمز، این سه رنگ بسته به نوع حکومت‌هایی که بر ایران فرمانروایی کرده‌اند، شیر و خورشید و گاه سفید (بدون نشان) قرار گرفته‌ است.  و در حال حاضر نشانی که بیان‌گر «الله» و شعار «لا اله الا الله» است، می باشد که به رنگ قرمز در میان پرچم و روی رنگ سفید قرار گرفته‌ است. همچنین ۲۲ «الله‌اکبر» به رنگ سفید و به نشانه پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن، در حاشیه پایین رنگ سبز و حاشیه بالای رنگ قرمز قرار گرفته‌ است.ادامه مطل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها